Київські священники УПЦ передали гуманітарний вантаж на Херсонщину

Cвященники Київської єпархії Української Православної Церкви 13 вересня відвідали Херсонщину з благодійною місією.
   У місії взяли участь настоятель храму святої великомучениці Катерини на Лук’янівському  кладовищі протоієрей Олександр Безкровний та настоятель храму Всіх Святих на Лісовому кладовищі протоієрей Олександр Барібан.
   Нещодавно храм вмч.Катерини постраждав від наслідків ракетного обстрілу, але громада знайшла можливість долучитися до підтримки херсонців.
   Священники підтримали мешканців районів, які найбільше постраждали в результаті підриву Каховської ГЕС та потребують допомоги у відновленні житла.
Напередодні прихожани храмів зібрали кошти, закупили необхідні продукти харчування і підготували 100 продуктових наборів, три генератора та господарські приладдя.
   Гуманітарний вантаж розподілили між місцевими мешканцями, та передали духовенству міста Херсон для підтримки людей, які зараз найбільше потребують допомоги.